אורגון

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- אורגון

נכס למכירה באורגון

היא גובלת במערב עם האוקיאנוס השקט, מצפון עם וושינגטון, דרומה עם קליפורניה, מזרחה עם איידהו ואת דרום מזרח עם נבאדה.

אורגון היא מדינת חוף אמריקאית במערב האוקיינוס ​​השקט. הוא מפורסם עבור מגוון של נופיו, הכוללים יערות, הרים, חוות וחופים. העיר פורטלנד ידועה בתרבות האוונגרדית האקסצנטרית שלה ומארחת בתי קפה, בוטיקים, מסעדות אפס-מייל ומבשלות קטנות.

אם אתה מעוניין לקנות נכס למכירה באורגון אתה צריך לדעת משהו על מצב שוק הנדל"ן שלה.

באורגון כרגע יש קונים יותר מאשר מוכרים בשוק הנדל"ן, למרות שזה עשוי להקשות למצוא את הלקוחות הנכונים עבור הקונים, זה עזר למוכרים לסגור במהירות את העסקה ולקבל את מחיר המכירה הסופי המועדף שלהם כמה קונים מתחרים על בתיהם.

בפורטלנד, יש פחות בתים בשוק ופחות הצעות. משמעות הדבר היא כי הירידה של בתים זמין לא תהיה השפעה חיובית אותו על השוק של המוכר פורטלנד.

בשנים האחרונות, אם היו הצעות מרובות על נכס אחד למכירה באורגון של קונים פוטנציאליים, יהיו לפחות 20 או יותר מציעה. כיום, מספר זה ירד עד שניים או שלושה הצעות מרובות עקב ביקוש חזק לבתים באזור.

הסיכויים homebuyers בפעם הראשונה הם לא עגמומית כפי שזה נראה. ערים פופולריות כגון Beaverton ו Canby הם מקומות מצוינים כדי לחפש בעלות נמוכה, בתים בסיסיים. אז הם יכולים להיות מקום מעניין לחיפוש נכס למכירה באורגון

מחירי המכירה עבור בתים בשנת 2017 עשוי להגדיר רשומות, אבל בשוק משגשגת העלתה כמה שאלות על הגבולות של שוק הנדל"ן באורגון.

למרות שזה עשוי להמשיך להיות שוק למוכרים, זה לא חזק כמו שזה היה בשנת 2017. לכן, זה זמן מצוין עבור קונים פוטנציאליים לנוע באזור ולקנות בית, במיוחד אם הם הפעם הראשונה הביתה הקונה.

מחיר המכירה הממוצע של בית ליין מחוז עלה 9.6% בין 2016 ל 2017, ממוצע של $ 287.900. בשנה שעברה, מחיר המכירה הממוצע עלה על שיא של 265,300 $.

מחיר המכירה הממוצע של בית באזור פירנצה, אורגון גדל ב -6%. רוב מומחי הנדל"ן אומרים שהם לא מצפים את המחיר הממוצע של מכירות הבתים לעלות מעל 9% על ידי 2018.

ליין ליין ראה גידול בשוק הנדל"ן מאז המיתון 2012. מחירי הבתים עלו בחמש השנים האחרונות. אז ליין קאונטי היא לא העיר הנכונה לחפש נכס למכירה באורגון.

ב 2018n באורגון ערך הבתים עלה ל -8.8% משנת 2017 והערכים המקומיים צפויים להמשיך לעלות עד 3.3% לפני 2019.

ערים עם מכירות הבית היקר ביותר כוללים פורטלנד, בנד, Beaverton, Hillsboro ו Gresham. למרבה המזל, יש גם כמה אפשרויות טובות עבור כניסה ברמת בתים בערים כמו ספרינגפילד ו Salem.

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB